W naszej witrynie internetowej wykorzystujemy pliki cookies. Kliknij [AKCEPTUJĘ], jeśli zgadzasz się na ich zapis w folderze przeglądarki i dalsze wykorzystanie. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie [Informacje o plikach cookies].

Promocja „Przyłącze bez VAT-u" dla mieszkańców Mieściska

15 marca 2019

Spółka Blue Gaz przygotowała ofertę specjalną, dzięki której można przyłączyć się do sieci gazowej korzystając z preferencyjnych stawek, które zostały pomniejszone o wartość podatku VAT. 

Zatem do 20 kwietnia 2019 r. podane w obowiązującej taryfie stawki netto dla nowych Klientów stają się kwotami brutto.

W okresie obowiązywania promocji:

  • bazowy koszt przyłącza do 15 metrów wynosi 1 400 zł brutto;
  • bazowy koszt przyłącza o długości większej niż 15 metrów wynosi 1 400 zł brutto + 60 zł brutto za każdy dodatkowy metr. 

Niższa cena gazu od nowego operatora sieci oraz obniżony koszt przyłączenia się do sieci gazowej to najlepsza droga do zapewnienia sobie ekologicznego i ekonomicznego ogrzewania oraz komfortu oddychania pełną piersią dla wszystkich mieszkańców. 

Warto skorzystać z promocji, a oszczędności przeznaczyć np. na relaks na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym lub w towarzystwie sąsiadów.

W celu podpisania umowy na preferencyjnych warunkach zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą Grzegorzem Leśniewskim pod nr. tel. 666 557 952.

Regulamin promocji {więcej]

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Monika Ścianek

Tel. +48 501 410 177